The Originals - Klanevieve
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Genevieve

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Dům Genevieve - Stránka 2 Empty Re: Dům Genevieve

Příspěvek pro Genevieve Thu May 26, 2016 8:22 pm

Vrácela se až k ránu, ale za ten týden a za poslední den, co u ní byl Klaus, měla toho města už plné zuby, ted hlavně Klause, město bylo v pohodě.Diví se, že ho nemá ráda, když se k ní chová jako k hadru... Ne takhle to dál nepůjde, proto si hned po příchodu domů zavolala služby aby jí odvlezli její věci na letiště. Měli přijet během pár hodin, což ji dávalo spoustu času na to se sbalit. Jak zjistila po sluchu, Klaus tu pořád byl. "Možná bych mohla zůstat... Zatímco já bych si někde užívala, ty bys mi zjevně hlídal moje místečko... a zjevně bys mi tu nadělal bordel jako v tanku..." Celou dobu mluvila šťastně a zvesela, ale před poslední větou došla tam kde byly ty dvě mrtvoly. "Nevadí... Já ti zase udělala bordel na náměstí, měl by sis vychovat ty svoje upíry. Neuí se chovat, tak lítali hlavy. Každpádně jsme ti přišla dát sbohem, odjíždím zase o dům dál." řekla a pak se s úsměvem vydala nahoru se zase sbalit.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Dům Genevieve - Stránka 2 Empty Re: Dům Genevieve

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Thu May 26, 2016 8:34 pm

Jakmile uslyšel otevření dveří, došlo mu, že se nejspíše vrátila Genevieve. Doufám, že sis užila noc, protože já jsem se tu bavil skvěle. Opět to byla taková menší provokace, jak také jinak, že. Vyslechl si její přivítání. Proč dělat bordel u sebe, když mohu tady? Odpoví s úsklebkem, vzhledem k tomu, kolik toho vypil, bude možná i trochu připitý, ale zároveň protože je upír, není to tak moc viditelné a stále je celkem normální. Vyslechne si další část, tentokrát o tom, jak pozabíjela nějaké upíry. Dost možná ani někteří nebyli mí upíři, ale Marcela, ale nevadí. Z jejich smrti sice možná budu obviňován já, jak jinak, ale to je vedlejší. Pokrčí lhstejně rameny. Nebylo by to poprvé, co byl neprávem z něčeho obviněn a celkově mu to bylo i jedno, ne jednou t použil i pro svůj prospěch. No ne, takže nebudeš čekat na tvou velkou lásku Kola Mikaelsona? Podívá se na ní a ukáže jí jakýsi přívěšek. Pokud se nepletu, tohle ti můj bratr tenkrát dal.. Vstane z pohovky a zamíří k ní. Přesto odsud zmizíš a to i když máš tak blízko, od oživení tvé velké životní lásky.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Dům Genevieve - Stránka 2 Empty Re: Dům Genevieve

Příspěvek pro Genevieve Thu May 26, 2016 8:44 pm

Došla do svého pokoje a vytáhla si velký kufr, do kterého začala skládat věci. Když však došel s přívěškem za ní, lehce sebou škubla. Nasadila však lhostejný pohled, který jí ale nevydržel poté co promluvil.
"Rád se vyžíváš v bolesti jiných co?" Došla k němu a vytrhla mu přiěšek z ruky. Pamatovala si každou sekundu z toho večera co jí ho dal. Po noci plné sexu, alkoholu a spoustě dalších zakázaných věcí si toho přívěšku všimla. Ptala se odkud ho vzal, že prý byl Esther, jejích mocné matky čarodějky. Chtěla ho využít pro Kola, týdny hledala způsoby jak z Kola udělat zase člověka. Pracovali na tom společně, aby mohli být spolu, ale utéct. Kol kvůli ní chtěl opustit Klause, i když by to znamenalo, že by je chtěl oba mrtvé. Teď ten přívěšek akorát tak proletěl oknem.
"Víš, že ti Kol nikdy neodpustil, co jsi mi udělal? Byl opravdu překvapený že našel b kopce mě a k tomu víc v jakém stavu mě našel... An to Kol mě nechal jít. Vysmívej se mi jak chceš, ale oba dva víme, proč s tebou sourozenci zůstávali... Jak by skončili kdyby se pokusili žít své životy, že? Přesto tě chtěl Kol opustit kvůli mě... řekni... našel se jediná osoba na světě, co by to samé udělala pro tebe..." dořekne zhnuseně a pak se otočí zpátky k prádlu. "Nežíjeme přece v pohádkách, aby se někdo mohl zamilovat do zvířete a zůstat s ním..."
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Dům Genevieve - Stránka 2 Empty Re: Dům Genevieve

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Thu May 26, 2016 9:10 pm

Její reakce byla přesně taková, jaká doufal že bude. Ani nevíš jak moc rád. Usměje se a v tu chvíli už ani přívěšek v ruce nedrží, protože mu ho vytrhla. Předpokládám že historii toho přívěšku znáš. Patřil naší matce, kterou shodou okolností nyní všichni nenávidí. Vždy si naprosto užívaal, když zabil Esther nebo Mikaela. Pokaždé si jejich rodiče mysleli, že nad nimi vyzráli, ale nakonec je i oni přeci jenom dostali a zbavili se jich. Stejně jako jiných nepřátel a bylo naprosto jedno, že jsou konec konců jejich krev. Co ty víš. Třeba se přes to už přenesl, přeci jenom je to už 600 let. Nespouští z ní oči. A Kol mu to vlastně nikdy zas tak moc nevyčítal a nezmínil se o tom, co jí udělal. O tom že jí mučil. Pozor na jazyk Genevive, taky by jsi mohla o ten jazyk přijít. Upozorní jí po slovech, které se týkali jeho vztahu se sourozenci. Narozdíl od vás všech ostatních, já nepotřebuju k životu lásku. Láska je jen pouhá slabost. Odpoví jí. Mikael mu dlouhou dobu vtloukal do hlavy, že je slabý a tak se jakýchkoliv slabostí zbavil, výjimkou je snad Hope, ale jinak si žádné vztahy založené na lásce opravdu nehledá.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Dům Genevieve - Stránka 2 Empty Re: Dům Genevieve

Příspěvek pro Genevieve Thu May 26, 2016 9:51 pm

"Jo o tom přívěšk vím všechno. Je v něm skrytá nebyčejná síla čarodějky. Té původní. Tak mocný, že je dokonce klíčový v tom, jak přeměnit původního na člověka nebo oddělit jistého hybrida od jeho pokrevní linie" Řekla to tak jako by si to vymýšlela, ale vlastně mu jen nalhávala pravdu. Je to ta klíčová věc. Proto si přívěšek připnula na krk.
Už jsem ti řekla, že jsem si o tobě kde co zjistila... Takže vím všechno o Auroře... Tatii... Katherine... Caroline... Hayley... Camille... a takhle bych mohla jet seznam tvých ex dokola a dokola a dokola... A i kdybys dokázal popřít Katherine, Hayley... Tatii a Auroru rozhodně ne... a už vůbec ne Hope, takže mi tu nevyprávěj pohádku o tom jak ty lásku k životu nepotřebuješ... Věř mi.. zlomilo by i to srdce kdyby ti Hope jednou do ksichtu vmetla že jí na tobě nezáleží... Sladce se usmála a zavřela kufr, ten sundala z postele a jala se odejít.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Dům Genevieve - Stránka 2 Empty Re: Dům Genevieve

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Thu May 26, 2016 10:39 pm

Jistěho hybrida. Kohopak to máš jen asi na mysli. Řekne lehce ironicky. Krom toho, moc hybridů už ani není. Co ví, tak jen on, Hayley a Tyler... a čistě teoreticky i Hope, ale ti nemají své pokrevní linie. Vyslechne si seznam jeho takzvaných ex přítelkyň. Samozřejmě Tatia... Oblbla mě i Elijaha, možná jsem do ní byl zamilovaný, ale to jsem byl ještě člověk a na lásku jsem měl jiný pohled... Aurora, mš první velká láska, v tu dobu jsem stále na lásku měl jiný pohled než teď. Katherine.. tady si mé asi pleteš s Elijahem, co se jí týče, jediný na com mi záleželo bylo, abych jí mohl použít pro zlomení kletby, dvořil jsem se jí, abych získal její důvěru. Caroline, možna jsem s ní se jednou vyspal, alw nic víc, jí bych ani jako ex nenazval. Co se Hayley týče, prakticky to samé, jen se z toho vyklubala Hope, ale pokud Hayley někdo miluje a miloval, tak je to Elijah a pak samozřejmě Camille. Ano, líbí se mu, ale také jsem s ní nikdy nic neměl a mezi tím, že se někomu někdo líbí a 6e nékdo někoho miluje je rozdíl.. Odpoví jí poměrně dlouze a to to ještě konec konců zestručnil. To, že svojí dceru nemiluju netvrdín. Je to moje krev, rodina. Stejně tak mi záleží na sourozencích a neměl jsem na mysli rodinnou lásku, ale spíš milostné vztahy na ní založené a ty jsou něco, co k životu nepotřebuju. Schrne jí to. Překvapuje ho ovšem, že toho ví tolik, vlastně až moc. Třeba o takové Auroře, na kterou nikdy nezapomněl, ať se snažil sebevíc, neslyšel už 1000 let, vlastně ani neví, zda-li žije.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Dům Genevieve - Stránka 2 Empty Re: Dům Genevieve

Příspěvek pro Genevieve Fri May 27, 2016 7:10 pm

Pokrčí lhostejně rameny "Takže sivtu Camille můžu dát k svačině? Zeptá se provokativně. Pak si vytáhne držadlo kufru a poté s začala balit drobnosti ze stolu. Jakmile to měla hotové vse vložila do tašky. No nemůžu říct že mi budeš chybět ale nebyl jsi nejhorší společnost.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Dům Genevieve - Stránka 2 Empty Re: Dům Genevieve

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Fri May 27, 2016 7:47 pm

Ne nemůžeš, nemám náladu si pak hledat novou terapeutku.. Odpoví. Na Camille je zvláštní, že ho je ochotná vždy vyslechnout a ještě mnohem zvlášnější je fakt, že ho pochopí a nebo se ho snažšī pochopit a narozdíl od ostatních v něm hledá i to dobré. To od tebe začínám brát jako poklonu, přesto odjíždíš proč? Ne neřīkej to, nech mě hádat.. Kvůli mě? Podívá se na ní. Jaký jiný důvod by jejího odjezdu také byl, že. Chtěla počkat na oživení Kola, teď ale si najednou usmyslela 6e odjede.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Dům Genevieve - Stránka 2 Empty Re: Dům Genevieve

Příspěvek pro Genevieve Fri May 27, 2016 8:20 pm

V dchu si povzdechla. Opravdu jí to zamrzelo. Včera jí potkala s tím Marcelem, vypadala opravdu šťavňatě, že měla sto chutí jí rafnout, ale přece není mládě a umí se ovládat.
"Jo jasně prosím tě. Terapeutku najdeš vždy, ale člověka co ti rozumí málokdy... zvláště pak když jsi to ty a abych i odpodvěla odjíždím ano, ale vysvětlit ti to by bylo asi těžké, když máš na lásku takový pohled nepochopil bys nikdy proč by pro mě bylo těžké Kola vidět..."
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Dům Genevieve - Stránka 2 Empty Re: Dům Genevieve

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Fri May 27, 2016 8:37 pm

Čim víc ho začíná štvát, jak moc toho ví nebo kolik si toho zvládá dát dohromady a hlavní problém je ten, že to zvládá i použít proti němu. V tomhle městě je lidí minium a tím pádem i málo terapeutek. Pochybuji, že by upíři, vlkodlaci nebo čarodějky se zabývali tímhle. Zkrátka se to snaží anad možná nejvíce zamluvit. Zamluvit fakt, že mu i na Camille záleží, že to není pouze jeho rodina, ale i jiní. Vlastně všechny, které předtím vyjmenovali, kromě Katherine pro něj něco znamenali nebo znamenají. Jasně, s takovou Hayley mèl velké spory a byli časy , kdy si šli i po krku, co se týče výchovy Hope, ale i tak mu na ní nějakým způsobem záleží, jen né jako třeba Elijahovi.Popravdě je mi i vcelku naprosro jedno, proč by bylo pro tebe těžké mého bratříčka vidět.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Dům Genevieve - Stránka 2 Empty Re: Dům Genevieve

Příspěvek pro Genevieve Fri May 27, 2016 8:49 pm

Nemohla si nevšimnout, že jej začíná štvát. Nemohla za to, lidi moc mluví, se diví že mu to ještě nedošlo, že se toho nejvíc dozví z postele. Protože by to pak někdo mohl použít proti ní a jen by jí to ublížilo.
Pak se ale začne chovat jako hulvát. Jen ho probodne pohledem a pak si vezme tašku a i s kufrem ho obejde a jde pryč. Čím dřív od něj bude dál, tím líp. "Neboj se, vrátím se abych se ti vysmála do obličeje, až poznáš jaké to je být zase sám...!!!"
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Dům Genevieve - Stránka 2 Empty Re: Dům Genevieve

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Fri May 27, 2016 9:16 pm

Jak krásná poslední slova od n slyšel na rozloučenou. Nebuď si tak jistá, že se něco takověho stane. Možná mám s rodinou neshody a dost časté, ale když jde do tuhého, držíme při sobě. Odvětí. Vždy tomu tak bylo, přeci jenom si něco slíbili - vždy a navždy. Rodina mu je svatá a i přesto, že své sourozence často štve a jsou mezi nimi rozepře, když jsou v ohrožení, hodí je za hlavu, alespoň na chvíli, aby se mohli společně postavit nepřítel a zlikvidovat ho. Usoudil, že tu stejně nejspíš už nic zajímavého nenajde, je si jistý, že si vše sbalila a tak už se taky konečně vydal za ní pryč z domu.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Dům Genevieve - Stránka 2 Empty Re: Dům Genevieve

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru