The Originals - Klanevieve
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Francouzká čtvrť

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Francouzká čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Wed May 25, 2016 7:18 pm

Dobře, beru to tak, že se každou chvíli může tvůj názor změnit na ten, jaký byl předtím. Ušklíbne se. Stále má samozřejmě u něj takový vroubek za to, co udělala, ale kupodivu přichází na to, že zvládá být snad i v pohodě, alespoň zatím. Je přeci jenom pravda, že se před chvílí sesypala a psychicky se zhroutila, takže by z části mohlo právě to, mohlo omlouvat její na ní milé chování. A i on je teď už klidnější, když má Hope u sebe a ví, že se jí nemůže nic stát, kor když je s ním. Když se jí zeptal, zda-li si jí chce podržet, začala vrtět hlavou a ihned to i zamlouvala další otázkou. Co s ní? Obávám se že už je mrtvá a uklízet její tělo nehodlám, on to někdo udělá za mě. Pokrčí rameny. Nikdy, pokud to nebylo třeba po sobě neuklízel bordel. Jen tenkrát, když po nich šel Mikael, to pochopitelně museli, protože by je pak mnohem snáz našel, ale později, když byl zneškodněn, alespoň na chvíli se to vrátilo do normálu a opět nepořádek, který nadělal, nechával a neuklízel po sobě mrtvé. Po svých slovech se vydá pryč z uličky, vlastně jen z důvodu, že nepotřebuje, aby Hope viděla už v tomhle věku mrtvolu, protože přeci jenom, děti v jejím věku už bývají docela vnímavé.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Genevieve Wed May 25, 2016 7:23 pm

Sledovala mrtvolu a měla chuť ji uklidit sama, i když to nebyla její práce, ale nakonec si řekla že ne. Přece to Klaus si tady furt říkal král města, tak ať si tu udělá sám pořádek, ale zase, pokud by se došlo na to, že tu upíří zase vraždí, Klaus vždy obětuje toho kdo mu stojí nejvíce z cestě. Možná by měla zase z města zmizet, než padne řada na ni...
Pokud ji tedy ale Klaus nechá... No jen tak určitě neodejde, poté co udělala Hope. "Ty mě nezabiješ?" Zeptá se překvapeně. Ale ona prostě musela. Přece jenom už se začala uklidňovat, i když v jejím těle to bylo hektické, nějak si na to bude muset zvyknout. Stála pořád tam kde je. Nevěděla co s ní Klaus teď zamyšlí, ale trochu se toho děsila.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Wed May 25, 2016 7:33 pm

Když na něj promluví, zastaví se a otočí se na ní. Jak jsem řekl, své sliby plním a řekl jsem, že pokud mi vrátíš mou dceru, tak budu i ochotný zapomenout na to, co jsi všechno udělala, ale zároveň pamatuj, ještě něco jednou uděláš a nebudu tak schovívavý. Odpoví jí. Nebude jí tady ve měsě držet, ale pokud tu zůstane, neemá jí ani v plánu zabíjet, přeci jenom by se vlastně mohla i někdy hodit, ačkoliv zatím neví proč, ale zárveň myslí vážně to, že jestli ještě jednou, tak si jí už vážně podá.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť - Stránka 2 Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru