The Originals - Klanevieve
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rezidence Mikaelson

3 posters

Goto down

Rezidence Mikaelson Empty Rezidence Mikaelson

Příspěvek pro Admin Tue May 24, 2016 3:21 pm

Rezidence Mikaelson 15-WBSIP-2234-727x530

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 24. 05. 16

https://toklanevieve.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Mikaelson Empty Re: Rezidence Mikaelson

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Sat May 28, 2016 8:47 pm

Už uběhl asi rok, vlastně snad i přes rok, co sem přijela Genevieve, která ovšem asi po týdnu odešla a stejně tak přibližně stejnou dobu je to od toho, co se jim znovu poodařilo oživit Kola a tentokrát už v jeho těle a ne nějakého čaroděje Caleba, čili je zase původní upír a ne slabý čaroděj. On osobně je raději, že je jeho bratr upírem a ne čarodějem, ani tenkrát, když Rebekah byla v těle čarodějky, tak se mu to úplně nezamlouvalo a nakonec jí donutil se zabít, aby se vrátila do svého původního a odolnějšího těla. Každopádně Kol se už pár dnů neukázal, beze slova zmizel, což ho také tak trochu irituje, kdyby třeba alespoň něco řekl, ale ne, on se prostě vůbec nezval. A další průser, který nastal je ten, že podle nějaké čarodějky mají on, Elijah a Rebekah padnout a to, že by tohle měl být poslední rok jeho života se mu příliš nezamlouvá. Přeci jen svůj život má až moc rád. Nyní se věnuje Hope, které jsou už přes 3 roky, vlastně téměř čtyři. Hayley totiž někam šla a upřímně, nezamlouvá se mu příliš, když se o ní stará někdo z její pochybný smečky, kterou prostě rád nemá.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Mikaelson Empty Re: Rezidence Mikaelson

Příspěvek pro Genevieve Sat May 28, 2016 9:00 pm

Bylo to asi rok, co odjela z New Orleans, odjela do Paříže, kde se zdržela asi měsíc a poté začala pořádně cestovat. Na cestách se dozvěděla spoustu nových věcí, jako třeba, že má Klaus zemřít, stejně tak Rebekah a Elijah. Ani o jednoho z nich se nestarala, ale byla z Klausovy linie, pokud zemře, zemře ona taky. Opravdu na to nadávala, ale věděla, že jediný způsob jak tomu předejít je oddělit ho od jeho pokrevní linie.
Na cestách za poznáním však narazila na další překvapení. Její dávná láska Kol. Kol ji hledal a našel. I když mu nezbaštila ty jeho kecy, potěšilo ji to. On se však nevzdával, podle všeho ho někdo... přinutil věřit, že je Gen dlouho mrtvá, proto ji nikdy nehledal a začal znovu. Trvalo to poněkud déle, ale nakonec se mu podvolila. Svolil jí dokonce pomoct v tom, aby ji oddělili od Klause. Tak se tedy spolu vydali do NO. Dovedl ji do domu a poté odešel vybalit věci. Genevieve osaměla. "Klausi?!" Zakřičela. Opravdu se těšila, až mu to bude moct vmést do obličeje, přece jenom ho varovala.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Mikaelson Empty Re: Rezidence Mikaelson

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Sat May 28, 2016 9:18 pm

Jeho klidné věnování se Hope naruší hlas, který doufal, že už nebude muset nikdy slyšet. Kdo jiný než Genevieve by to také mohl být. Povzdechne si, když jí tedy uslyší a vezme Hope a zamíří za jejím hlasem. Po chvíli jí už v plné své kráse uvidí. "Čemu vděčím za tvojí přítomnost, kterou jsem si rozhodně nevyžadoval?" Pronese možná s dávkou sarkasmu, ale opravdu jí neměl tu potřbu vidět, ne teď, když je jeho život ohrožen a klidně by mohla být ona ta, co by se ho pokusila zničit. Teď se mu vlastně nelíbí přítomnost nikoho nového ve městě. Přeci jenom, ať se dorazí přítel či nepřítel, může být dotyčný hrozbou. Ovšem co nejhorší na tom proroctví je, že jeden má být zničený právě rodinou. Rozhodl se tedy ve finále, že teď, ač by rád věřil svým sourozencům, je nejspolehlivější, důvěřvat jen sám sobě.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Mikaelson Empty Re: Rezidence Mikaelson

Příspěvek pro Genevieve Sat May 28, 2016 9:26 pm

Rozhlížela se po tom domě a trochu se zarazila, čekala že Klaus by to na větší výši než tohle. Té myšlence se ušklíbla. Netrvalo dlouho a už jej uviděla. Arogantnější než obvykle.
"Oh ty to nevíš? Pravá láska zvítězila," zářivě ho probodla pohledem. "Tvůj bratr mě našel, a přivedl mě sem poté co jsme se dozvěděla, že můj... stvořitel má na kahánku. Tak jsem se přišla přesvědčit jestli tě pořád najdu v jednom kousku, ae vzhledem k tomu, že jsi pořád stejný idiot jako před rokem, hádám, že ti tvoje blízká smrt nedělá starosti. Oh to je Hope? Vyrostla. Škoda, že neuvidíš jako roste dál." Musela, ona musela si rýpnout, chtěla jenom zjistit, jak na to Klaus bude reagovat. Protože nejenom, že chce zachránit sebe, ale také jeho. Něco mu dlužila.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Mikaelson Empty Re: Rezidence Mikaelson

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Sat May 28, 2016 9:40 pm

Tak hned mu bylo jasnější, kam jeho bratr zmizel. Šel hledat jí, že se on vůbec o ní jemu zmiňoval, když se jim ho podařilo oživit. [color=#FF0000]Tak za tebou Kol zmizel a ani se neobtěžoval zabučet, že někam jde./color] Podotkne. Jediné štěstí je, že na své sourozence už nedává takový pozor jako před pár staletími a nechává jim i větší volnost, protože jindy, by tohle viděl jako zradu a Kol by byl už nejspíše zase v rakvi na pár dalších let. Ale notak lásko, smrti jsem už unikl několikrát, nevidím jediný důvod, proč by tomu teď mělo být jinak. Odpoví jí a vyslechne si další část jejích keců, za který jí probodne vražedným pohledem. Skončilas? Vzhledem k tomu, že už Hope umí poměrně dobře mluvit a i lecco pochytí z rozhovorů jiných, upřímně doufá, že si nedala dohromady fakt, že její táta má dle všeho umřít. Naštěstí se ani zatím nějak neozvývala. Přežil jsem i horší věci, pochybuju, že se to proroctví vyplní. Hope si začne vyžadovat, že chce pustit na zem a tak teda i tak učiní.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Mikaelson Empty Re: Rezidence Mikaelson

Příspěvek pro Genevieve Sat May 28, 2016 9:45 pm

Pořád stejný arogantní idiot. Pronesla popuzeně. Aby s nakonec svoje rozhodnutí nerozmyslela a nepomohla to proroctví naplnit. Všimla si, že Kol se opět objevil na patře a jasně ji dával najevo, aby nevybouchla. Celou dobu totiž kdykoli přišla řeč na Klause, měla chuť všechn rozmlátit. "Kole já to myslela vážně, že pokud se bude chovat jako.... Klaus.. najdu způsob jak jim pomoct a zůstat naživu. Pokud se takhle ke mě bude chovat, nemíním hnout ani nehtem, abych mu zachránila tu jeho nadutou palici." Ještě jednou probodne Klause pohledem a Ur je u Kola. Neví co se dělo potom, vzhledem k tomu, že zmizela v Kolově pokoji.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Mikaelson Empty Re: Rezidence Mikaelson

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Sat May 28, 2016 10:09 pm

Pořád stejně otravná a koledující si o přes držku. Podotkne také, ať se teda neřekne. V tu se objeví už i Kol. Ale notaak, vlastně bych se nedivil, kdyby jsi jim pomohla mě zničit, ať bych se k tobě choval sebevíc mileji, jen jakmile najdeš způsob, jak si zachránit zadek, bude ti můj život ukradený. Odvětí a podívá se za těma dvěma. Jak se zdá, bude si muset nejspíše zvyknout na její přítomnost, protože Kol si jí sem očividně nastěhoval a to si myslel, že to už snad horší být nemůže, očividně se spletl.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Rezidence Mikaelson Empty Re: Rezidence Mikaelson

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru