The Originals - Klanevieve
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Francouzká čtvrť

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Francouzká čtvrť Empty Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Admin Tue May 24, 2016 3:27 pm

Francouzká čtvrť New_orleans

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 24. 05. 16

https://toklanevieve.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Tue May 24, 2016 8:10 pm

Z rezidence vyrazil do Francouzké čtvrti města. Upřímně, právě tohle je i jedna z věcí, která se mu na tomhle městě líbí. Ulice Francouzké čtvrti obzvlášť jsou plbé kultury, umění a samozřejmě muziky a on právě všechno tohle zbožňuje a to hlavně umění, ve kterým se i on sám vyžívá a to prakticky už odmalička. Začalo to vyřezáváním dřevěných šachových figurek a skončilo to právě u malování a kreslení, kterému se někdy věnuje už teď. Je jen tedy upřímně zvláštní, že se tu poslední dobou nic moc neděje. Nikdo po něm a jeh rodině nejde, to se zajisté ale může změnit. Konec konců, čarodějek, včetně tety Dahlii, které šli po Hope se zbavili už před delší dobou a od té doby právě vůbec nic nebylo. Na druhou stranu si ovšem rozhodně nestěžuje, jen je to zkrátka nezvyklé a zvláštní. Bylo totiž téměř na denním pořádku, že se stále něco děje. Když už je v té francouzké čtvrti, rozhodl se, že se rovnou i občerství, na nějaké nebohé oběti, která bude mít tu smůlu a padne mu pod ruku. Dojde k jakési dívce, kterou ovlivní a zatáhne jí do postranní uličky, kde se do ní zakousne a začne z ní sát krev a postupně tak i její život.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Genevieve Tue May 24, 2016 8:20 pm

Již to bylo docela dávno, co se poprvé potkala s Klausem, nebylo to zrovna příjemné setkání. V té době o něm slyšela mnohé, zvláště pak od jeho bratra, Kola, s kterým se kdysi milovala, poté ji však odsoudili z čarodějnictví a chtěli upálit. Naštěstí to byla dosti mocná čarodějka, aby se ubránila a utekla. Neutekla však daleko, přímo Klausovi do spáru. Měsíce ji mučil a oplácel jí to, že mu chtěla ukrást bratra. Jednou to ale přehnal a málem by vykrvácela nebýt toho, že ji dal svou krev. Té noci ji však Kol propustil a ona to naaranžovala tak, aby to vypadalo že utekla. Kola už pak nikdy neviděla. Po cestě ji však přepadli, znásilnili a zavraždili nějací opilci. Stal se z ní upír a dosti arogantní mrcha. Bolelo to. Tak to vypla a nikdy znovu nezapla.
Nyní se však mohla dočkat své pomsty. Chtěla potrestat Klause za to, jak ji mučil. Dozvěděla se, že má dceru, tudíž slabinu. Nebylo zas tak těžké Hope unést, ne zas tak jako Klause najít. Našla ho až pak v jedné uličce. Pomalu vybranými kroky došla až k němu a pousmála se nad tím, že se pořád snaží chovat jako big bad wolf/vampire. "Podělíš se?" Vyzvala ho.
Francouzká čtvrť EC20131125_B-460B-N830-1
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Tue May 24, 2016 8:32 pm

V klidu si pil čerstvou dobrou krev z dívčiny tepny, ale prostě ho přeci jenom musel vyrušit nějaký hlas, který bohužel znal. No jo, říkal si, že tu nebyli dlouho nějaké problémy, ale nečekal, že to přeřekně a stane se něco o pět minut později, co o tom vlastně vůbec uvažoval. No nevadí. Odtáhne se od už umírající dívky, kterou prostě nechá spadnout na zem. Na její otázku jí nějak neodpoví, místo toho si jí prohlídne, jakoby snad nevěřil tomu, že zrovna ona stále žije, čekal, že je už pod kytičkama nějakou dobu a že se s ní tím pádem nikdy neuvidí a ani neměl tu potřebu se s ní vlastně vůbec vidět. "Genevieve..." Nespouští z ní zrak. Upřímně se mu její přítomnost ani trochu nelíbí a nejspíš ani nikdy líbit nebude.* "Co tu chceš?!" Optá se. Pokud hledá třeba znovu Kola, do kterého byla zamilovaná, má smůlu, je stále mrtvý, kvůli Finnovi a pokud se třeba přišla pomstít, nejspíše se jí jen vysměje do očí. Protože buďme upřímní, nemyslí si, že by proti němu měla nějakou šanci, kort, když jak si stihl všimnout, je už upír a ne čarodějka.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Genevieve Tue May 24, 2016 8:38 pm

S hraným úsměvem natočí hlavu na stranu, když dívku odhodí. V duchu s ní soucítila, přece jenom taky byla zavražděna v mladém věku. Ona ale díky bohu dostane šanci pomstít se tomu bastardovi, co může za její mizerný život.
Houpavými, ladnými kroky se k němu vydá, přitom z něj za žádnou cenu nespouští zrak. Slova se v jejích ústech převracejí na jazyku jako líbezná báseň a poté odplouvají z vítrem. Má pravdu překrásný přízvuk. "Taky tě ráda vidím Klausi." Odpoví chladně, přesto libozvučně. V jejím hlase přesto zazněla velká ironie. "To víš... pár povinností, sem a tam... Kde je Kol?!" Udeří nakonec přímo již s přímo arktickým panovačným tónem. Vždycky byla taková. Dokonce když ji mučil mu neopomenula vytknout sebemenší chyby. Ooo jak si tehdy užíval její strach. Možná pořád trochu strach měla, ale nyní to dokázala hladce skrýt.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Tue May 24, 2016 8:47 pm

Skoro by řekl, že se její chování ani za těch několik staletí nezměnilo. Přesně takhle si jí pamatuje, jen teda dřív nebyla nesmrtelná. A dokonce ani on osobně jí neproměnil, což je co říct, ti, kteří ho naštvali často změnil v upíry. Obávám se, že stále nejsi a nikdy nebudeš v pozici, kdy mi budeš pokládat otázky, ale že jsi to ty, odpovím ti. Je mrtvý. *Odpoví jí. Kolova smrt ho mrzí a spolu s Rebekhou a Elijahem mu slíbili, že najdou způsob, jak ho znovu přivést mezi živé. Bohužel se to zatím nedaří, což ho štve. Krom toho, od smrti Kola začal ještě více nenávidět svého bratra Finna, který právě jeho smrt zavinil. Uřknul ho a znemožnil mu přesun do jiného těla. Ovšem s Finnem si nikdo nikdy příliš nerozumněl, snad jen jedinná Freya, o které pořádně ani nevěděli 1000 let, že vůbec existuje. Jen Finn si na ní pamatoval, ale přesto o ní nikdy nemluvil.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Genevieve Tue May 24, 2016 8:52 pm

Ležérně založila ruce do kapes a čekala na jeho odpověď. Opravdu ji zaskočila daná odpověď, ale víc to s ní nehnulo. Přece jenom neměla emoce, i tak se v její hlavě začal ozývat hlásek, jestli by to neměla zapnout. Tušila ale že pokud to udělá, ucítí veškerou bolest a její pud sebezáchovy jí v tom zabránil. Zamračila se na něj. "Nech mě hádat... Je mrtvý protože.. já nevím... stal se... ty?" Odpověděla jako by to bylo navýsost jasné. Bez varování proti němu vystartovala. "Ty bezcitné monstrum!!" Zařvala na něj ještě předtím. Najednou měla chuť ho roztrhat přímo na místě.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Tue May 24, 2016 8:57 pm

Její další slova se mu opět nelíbila, vždy mu lezla na nervy a teď je, jak se zdá, ještě více nesnesitelná. Pokud tu bude otravovat, tak mu rozhodně ale nebude dělat problém jí zabít. Jako každého, kdo mu jen překážel a ohrožoval jeho rodinu či jeho samotného.* "Zavři hubu!" *Když po něm vystartuje, upíří rychlostí jí přišpendlí ke stěně a znemožní jí jakkoliv se pohnou, uzemní jízkrátka tak, aby se vlastně nemohla bránit. Kola zabil Finn. Uřknul ho." Teď by jí krásně mohl zlomit vaz, někam dovléct a pkračovat v mučení, které před lety nedokončil, ale nemá chuť ani náladu se zabývat zrovna ní.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Genevieve Tue May 24, 2016 9:04 pm

Ano přesně tohle chtěla. Sice nyní trochu cítila bolest v páteři, ale její ďábělský úsměv se jenom rozšířil. Miluje ten pocit, když nechává Klause že on ji má v moci a přitom to v dalších momentech bude naopak. Jak jen jí to dovolí, pohne hlavou trochu dopředu a slaďoučce zašeptá. "Myslíš, že bych přijela do města, aniž bych si zjistila, co se tu stalo. Sice jsem nevěděla, že je Kol mrtvý, ale o tobě vím všechno. Jako například o tvé malé, nevinné a snadno dostupné dcerušce... Jak že to je? Hope? Oh vážně?! Klausi ale no tak.. oba víme, že ty žádnou naději nemáš... chudák dítě co musí vyrůstat jako tvoje dcera... Jo..." celou dobu vše pronášela bezcitně, ale do poslední zkusila vecpat co nejvíce soucitu který vyhrabala. "Naštěstí jsem jí toho teroru zbavila." Dodá jako by nic a vítzoslavně se usměje. Je jí jasně, že jí teď bude chtít zabít, ale snad mu předtím dojde, že není tak hloupá aby Hope zabila a pak se Klausovi vydala v nemilost. Musí mít nějaké páky.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Tue May 24, 2016 9:17 pm

Už by se jí chystal i varovat, že se Hope ani nedotkne a jestli ano, tak za to zaplatí životem, ale jaksi se dozvěděl, že se Hope už nejspíš dotkla. Myslel si, že už ví, že není chytré si znepřátelit Mikaelsona a už vůbec ne jeho, ale jak se zdá, z minulých událostech se prostě stále nepoučila. Prostě jí jednu vrazí a potom bezmyšlenkovitě jí zarazí ruku do hrudi, chystající se jí vytrhnoutt tělo z hrudi, ale ví, že by pak nemusel Hope už najít a tak jí tedy srdce nevytrhn, alespoň ne zatím, ale ruku jí z hrudi nevyndavá. "Kde je má dcera a radil bych ti, aby byla v pořádku nebo poznáš teprve peklo na zemi!" Před nalezením Hope ho teď nic nezastaví. Byl by pro ní schopný udělat první poslední, dokonce by byl pro ní ochotný i zemřít. Se sourozenci si možná slíbili vždy a navždy, ale pro Hope je přesto schopný udělat mnohem víc než pro ně. Ačkoliv se to snažší všelijak zakrýt, má o Hope strach a může jen doufat, že si toho, tahle mrcha nevšimne.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Genevieve Tue May 24, 2016 9:26 pm

Dostala facku. "Pořád na výši Klausi... mlátit holku, tvůj styl jen tak nezmizí..." Ležela na zemi, pak se otočí na zemi a akorát tak dostane jeho pracku do hrudníku. "Do toho!" Vyzve ho. Pak se potěšeně zašklebí. "Aspoň se setkám se svou pravou lásku, za to ty už svou dceru pak neuvidíš..." Pohled jí padne na tu ruku a zavře oči, hned je ale otevře. "Takhle jsi ale docela sexy..." zavrní a jednu nohu mu obmotá okolo té jeho. "Tak co kdybys vytáhl tu ruku a nějak bysme se domluvili."
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Tue May 24, 2016 9:34 pm

"Co na to říct, nikdy jsem nebyl gentleman jako je třeba Elijah." Ušklíbne se. On má od Elijahova slušného, zdvořilého a diplomatického chování sakra daleko. "Snad si nemyslíš, že tě Kol stále miluje. Vlastně předtím, než zemřel, chodil s nějakou jinou čarodějkou, do které byl snad ještě víc poblázněný, než tenkrát do tebe. Upřímně, nemáš už u něj šanci." Opravdu by jí vůbec nejraději zabil. Její další slova ignoruje. Prostě na ně neodpoví a nakonec přeci jen vytáhne ruku z jejího hrudníku. Nemá vlastně pořádně na výběr, což je smutný, ale jak již bylo řečeno. Pro Hope udělá první poslední. "Kde je a ptám se naposled, pak to z tebe dostanu po zlým!
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Genevieve Tue May 24, 2016 9:45 pm

Nad jeho dalšími slovy se zasměje. On si myslí, že jí slova ublíží. Copak mu ještě nedošlo, že ona nemá už žádné city. Nechá ho vytáhnout tu ruku, pak se postaví. Opráší ze sebe prach a pozvedne obě obočí. "A co já s tím? ty o mě nic nevíš... Nevíš nic o tom co jsme k sobě cítili a jaké to mezi námi bylo. Je mi jedno kdo je ta malá cuchta. Kol je stejně mrtvý..." Pokrčí lhostejně rameny. "Kdyby na tom záleželo, už bych ho dávno vyhledala..." Jakmile zmíní Hope, povzdechne si. "Tak si to rozeberme... Ovlivnit mě nemůžeš, naučila jsem se tomu odolat. Mučit mě můžeš, ale pro své cíle udělám cokoli a pokdu se do osmi dneska neozvu svému prostředníkovi, jeho prostředník Hope zabije. A vzhledem k tomu, že jediný cíl kvůli kterému jsem jsem přijela je mrtvý, řekněme že se už ani smrti nebojím. Navíc pochybuju, že moje nynější činy b zůstali nepotretány ať už Hope dostaneš, zabiješ mě i tak nebo tak..."
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Tue May 24, 2016 9:55 pm

"Hledáme způsob jak ho oživit, ale když tě to nezajímá, o to vlastně líp." Musí uznat, že ten plán promyslela dokonale. Unést jeho dceru a pak mu ještě oznámit, že pokud se do osmi neozve, tak Hope zemře.. Opravdu dokonalé a také mu tak nabývá, čim dál tim větší nutkání jí zabít, ale nemůže, protože pokud by se mu nepodařilo Hope do osmi najít, přišel by o ní a vina za to, že zemřela jeho dcera, by ho pronásledovala sakra dlouho. Nejspíš by si to ani nikdy neodpustil. Hope miluje, ale někdy je to pěknou nevýhodou. Jako třeba teď. Nepřátelé půjdou po ní, ne po něm a potom mu skrze ní, budou vyhrožovat a zároveň budou vědět, že udělá cokoliv, aby jí zachránil a to pro něj právě nevěští vůbec nic dobrého. "Možná budu ochoten přehlídnout všechno, co jsi stihla napáchat a nechat tě žít." Odpoví jí a probodává jí pohledem.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Genevieve Tue May 24, 2016 10:05 pm

Ani na vteřinu mu to nespolkla. Kdyby tu byl způsob jak ho oživit, určitě by to už udělali a kdyby tu byl, cena by byla obrovská a Klaus by ji určitě nezaplatil, tne určitě ne.
"Ty jsi možná ochoten přehlídnout, co já jsem udělala ale já ne. Možná lituješ toho, že jsi mi nezabránil unést tvou dceru nebo že jsi mi nerval srdce dokud jsi mohl, vidím ti to na očích, ale to že jsi mě odsoudil k osudu horšímu než smrt tě ani trochu netrápí... Proto je jakékoli vyjednávání zbytečné... A možná je to tak, možná jsi mě měl prostě zabít... možná jsem měla zemřít v té zablešené vesnici tam v kaluži krve poté co jsme utekla, byla znásilněná a zavražděná... Vrátím ti Hope a ty prosím pak udělej to co udělat musíš... stejně se toho už nemůžeš dočkat" poslední slova zavrčela a pak s podrážděním odkráčela. To vážně všechno tohle podnikla, aby nakonec couvla? To přece ne... Nemůže se tak snadno vzdát. Hope mu nevrátí. Nemůže. Zabije ji. Pak by ale viděla Kola... Pokud ale je u způsob, ona umře a Kol potom bude žít a ona bude zase mrtvá, tak zase bude od něj oddělena... Má to cenu? Už takhle dlouho byla o samotě... Ne nesmí Hope vrátit. Nevrátí!
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Tue May 24, 2016 10:13 pm

"Upírství není špatný osud, lásko. Být nesmrtelná je to nejlepší, co jsem ti mohl dát, ačkoliv jsem to rozhodně nechtěl. Z toho, že ses dostala do situace, v jaké jsi byla a která tě stála i tvůj čarodějnický život už já nemohu. Měla si ve mně mojí krev, ale nezemřela jsi mou rukou jako jiní. Něco mu tu nehrálo. Nejprve mu odmítala Hope vrátit a teď najednou ano.. Z ničeho nic. "Ustupuješ moc rychle. V čem je háček... Nevěří jí. Pochybuje, že by šla dobrovolně na svou smrt. To se jí ani trochu nepodobá. Prakticky mu řekla, až dostane Hope, aby jí zabil. Jen v tm ale nevidí ani jeden logický důvod, proč to chce. Jediné co v tom vidí je, že tam něco nehraje. Nevěří jejím slovům a je snad téměř přesvědčen, že něco chystá. Možná vleze přímo do pasti až půjde pro Hope, kdo ví. Ovšem i to je ochotný risknout.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Genevieve Tue May 24, 2016 10:25 pm

jakmile ale na ní znovu promluví otočí se k němu čelem. Chvíli nic neříká, pak se ale znovu rozmluví. "Vážně? Není... Řekni ap roč tedy všichni upíří na světě nejsou spokojeni... Dokonce ani ti původní... Kol je mrtvý, Finna jsi držel 900 let v rakvi, Elijahovi ničíš život pernamentně, Rebekah nikdy nebyla doopravdy šťastná, protože jsi jí to vždycky vzal ani ty jsi nebyl šťastný. I když máš dceru, máš xxx nepřátel, co ti to budou chtít vždycky vzít. Co si to namlouváš. Upírství není dar, je to prokletí... Nehledě co si myslíš, vždycky to tak bude... Smrt pro mě bude vysvobozením. Mě už nic nezbylo." Pak vyočí číslo svého prostředníka, aby dovezli Hope přímo tam kde je a předali jí ji. Pak jen složí a na Klause se už ani neotočí. Nevědomky ot zapla a teď to na ní začlaa doléhat, ty slzy, ta bolest z Kolovi smrti i to co prožila před lety, je to tu. To co provedla, nevěděla co má dělat, přece jenom byla vyplá několik staletí. Zhroutila se k zemi. Hleděla do prázdného bodu ani nevnímala, že jí tečou slzy.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Tue May 24, 2016 10:34 pm

"Všichni rozhodně ne, jistě by se nějací upíři spokojení našli. Kol nebude mrtvý dlouho, jen je třeba najít nějaký způsob jak ho oživit. Finn už od začátku opovrhoval sám sebou a Elijah je náhodou teď spokojený. S Rebekhou je to složitý Beztak by jí kdokoliv dřív nebo později ublížil, chránil jsem jí. A já? Byl jsem člověk, ale nikdy, nikdy v životě bych se jim nechtěl znovu stát. To jestli jsem šťastný nebo ne, už nepramení z toho, čím jsem. To, v co nás matka proměnila.. dobře, ze začátku jsem taky nebyl nadšený, ale ve finále je to jediná věc, kterou jsem jí snad odpustil a za kterou jsem jí ddokonce vděčný. Odpoví jí. Bylo ulevující, když konečně zavolala někomu, aby přivedl Hope. Pak se ale najednou zničeho nic sesypala. Teprve teď mu to došlo. "Měla jsi vypnuto." Bolest se smrti blízkého už moc dobře zná. Vlastně pokaždé, když někoho miloval, dŕív nebo později ho ztratil. Vždy tomu tak bylo a netýkà se to jen nějakých lásek, ale i sourozenců. Nakonec chtě nechtě přejde k ní a dřepne si k ní na zem a ruku jí položí na záda. "Ztratit blízkého je vždy bolestivá záležitost lásko, ale sama poznáš, že je zbytečné se kvůli někomu trápit staletí." I přesto, 6e je mu líto, že je Kol mrtvý, přenesl se přes jeho smrt alespoň nějak tak svým způsobem.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Genevieve Wed May 25, 2016 10:14 am

Jen tam bezmocně seděla, ani moc nevnímala co jí řekl. Hleděla jen na prázdné místo a soustedila se na něj. Proč teď. Potlam ho šet set let poté a hned to zapnu?! Proč?! Be to nejde! To bolí.
600 let měla vypnuto a za tu dbu se stalo hodně. Dělala tolik věcí, které by s emocemi ani třeba neudělala a teď se to všechno nakupilo. Mela pocit ze se ji hlava snad rozkočí. Nevěděla co má dělat. Tolik citů, pocitů a dojmů najednou uvnitř jejího těla po tolika letech.
Mluvíš jako by to bylo tak jednoduché, ale já Kola milovala i přes to co byl zač. On mě ne. 600 let jsem bezcitně zabíjela , dělala věci na které nejsem pyšná. Zničila jsem památku všech co jsem kdysi měla. Mé rodiny, mého syna, Kola, sebe... J-já ti unesla dceru... Přitom jsem kdysi sám byla matkou. Vím jaké je to ztratit dítě a tu bolest jsem proti tobě využila. Jsem monstrum...
Celou dobu brečela, nakonec jí jenom tekly slzy. Ale v jejím hlase zněla velka bolest z toho co provedla. Jakoby se jí nedostávalo vzduchu.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Wed May 25, 2016 4:08 pm

Opravdu pokud něco nečekal, tak to, že Genevieve zapne z ničehonic emoce a sesyype se tu jak domeček z karet, jak se právě teď stalo. Je ironické, co s ní udělala jeho přítomnost a to ho prakticky nenávidí, takže úplně nechápe co jí vlastně přimělo zapnout. Je to jednoduché. Po těch mnoha ztrátách ano. Kol se vždy raději bavil, než měl trvalé vztahy. Tuhle drobnost měl s Kolem poměrně společnou, taky upřímně nebyl na moc dlouhé vztahy, až na pár vyjímek si vystačil s nějakou ženou na jednu noc, což se mu jednou stalo osudným a Hayley tak čekala jeho dítě. Bezpochyby Hope miluje, ale je jeho slabinou a mohla by právě kvůli němu přijít i o život. Každý udělá něco, na co není pyšný. Každý někoho zabije nebo něco zničí, jen někteří s tím zvládají žít a to se musíš naučit i ty. On sám se naučil žít s věcma které spáchal. Posílání sourozenců do rakví, zabíjení nevinných nebo dokonce příbuzných. Každý udělal něco, co ho mrzí. Pro ochranu Hope jsem zabil svého vlastního otce, po kterém jsem toužil 1000 let a když jsem se ho dočkal, prostě jsem ho zabil. Vždy ho zúžovala paranoia. Chtěl Anselovi věřit, ale nemohl. Na to si měl moc blízko k jeho matce, která po Hope šla. Nejseš první ani poslední, kdo šel po mé dceři. Chtěla jí zabít i moje matka a tak jsem já zabil matku. Pookrčí rameny. Osud Esther je mu už dávno ukradený, po staletí se nenávist k ní jen a jen prohlubovala a není rozhodně cesta zpět, která by ho přinutila jí dát další šanci a milovat jí, jako jiné děti své rodiče milují. On osobně vždy měl problémy s rodinnými vztahy a to se ani teď tak úplně nezměnilo.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Genevieve Wed May 25, 2016 4:14 pm

Letmo k němu stočila zrak a poslouchala co jí říká. Ale jakmile jí řekl, že to s ní Kol nikdy nemyslel vážně sesypala se ještě víc. Sklonila hlavu a začala ještě víc plakat, přesto poslouchala co řekl.
Nad tím že zabil svého otce se opravdu zarazila. Zvedla k němu zrak a vytřeštila oči. Dál poslouchala.
"Tys zabil svého otce... a matku." Na chvíli se odmlčela, pak pokračovala. "A mám věřit, že mě bys ušetřil?" Zavrtí hlavou. Lhal jako když tiskne. Prudce se zvedla a šla k rohu, ale jakmile došla k němu přišel její prostředník i s Hope. To ji zarazilo. Podívala se na tu sladkou nebohou tvářičku a pak čekala, až si pro ni Klaus dojde. Dala si ruce v bok a pak došla k prostředníkovi a ovládla ho, aby na vše zapomněl a odešel. Jen tam tak postávala.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Wed May 25, 2016 4:30 pm

Dobře, možná teď nezvolil úplně nejlepší slova, vzhledem k tomu, že se sesypala ještě víc, ale no nevadí. Po chvíli se ovšem zarazila, překvapilo ho, že o tom neví, přinejmenším o tom, že zabil svou matku, ale je pravda, že t dlouhou dobu nevěděli ani jeho sourozenci, alespoň někteří. Přikývne. Jo zabil. A matku né jen jednou. Zemřelo hodně lidí mýma rukama lásko, taktéž třeba teta, což byla matčina sestra a nebo nevlastní otec, kterého jsem taky zabil víckrát a to bez jakéhokoliv slitování. Vlastně Esther a Mikaelovi se i prakticky stihl vysmát do očí těsně před tím, než jejich život ukončil. Dodržuju své sliby, ať jsem podlý a zvrácený jakkoliv, sliby dodržuju. *Odpoví jí a pak už přijde někdo s Hope. Konečně. Rovnou se k ní vydá a vezme si Hope k sobě. Kdyby nezakročila Genevieve a neposlala toho chlápka pryč, nejspíše by ho zabil, což se zajisté tak stane, jestli ho ještě někdy náhodou potká. Jakmile drží Hope v náruči, přivine si jí blíž k sobě.
Francouzká čtvrť Tumblr_o7jupaV5so1rlvdl7o1_500
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Genevieve Wed May 25, 2016 4:36 pm

Sledovala jak její prostředník odchází. Chvilku jenom tak postávala a pak se otočila ke Klausovi, který k sobě vinul Hope. Vytáhla si z tašky kapesník a vysmrkala se. Poté se podívala na Klause a Hope. Vypadali docela roztomile spolu.
"Kdybych tě neznala, možná bych i řekla, že jsi se změnil. Přece jenom nějakou naději máš..." Poznamená a pak opravdu pomalu dojde k Hope a prohlédne si ji. "Je překrásná..."
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Niklaus Mikaelson Wed May 25, 2016 4:43 pm

Cuknou mu koutky nad poznámkou Genevieve. Není to tak dlouho, co tvůj názor byl naprosto opačný. Hope s ním udělala rozhodně mnohé. Když se tenkrát dozvěděl, že Hayley čeká jeho dítě, odmítal to a Elijah měl pravdu, že Hope může být jejich rodiná naděje, tím totiž přesně je. Elijah se ho snažil spasit po staletí, nakonec se to ale alespoň z části jako zázrakem podaří Hope, která to konec konců udělala nevědomky. Otcovství ho rozhodně alespoň trochu změnilo, to se nezapře. Podívá se na Genevieve, která k nim došla. Chvílii zvažoval, zda se jí zeptat nebo ne, konec konců právě ona ohrožila jeho dceru, ale nakonec tak učinil. Chceš si jí pochovat? Ale předem upozorňuji, něco jí uděláš a zakroutím ti krkem. Takové drobné varování si samozřejmě neodpustil.
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Genevieve Wed May 25, 2016 7:03 pm

Ušklíbne se na něj a semkne oči do tenké linie. Založí ruce na hrudi a propaluje ho pohledem.
"Taky to předtím neznělo jako kdybych polykala kapustu." Už jen nad tou představou se otřese. Kapustu nesnášela.
Když na ní Hope upřela očka nepřítomně se zavrtěla. Měla stejně oči, stejné či jako její syn. A její syn je mrtvý. Ne nemůže. Klaus se jí zeptal jestli si jí chce pochovat. Začala vrtět hlavou. Hope se nikdy osobně nedotkla. Nemohla. Nikdy nechovala žádné cizí dítě kromě svého syna. Zvedla k němu zrak. "A támhle ta?" Prohodí aby otázku zamluvila za jeho záda, kde nechal onu mrtvolu.
Genevieve
Genevieve

Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Francouzká čtvrť Empty Re: Francouzká čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru